Reference

Tereza, 18 let

Reference

Iveta, 26 let

Cvičení na fyzioPilates chair bylo náročnější než fyzioPilates a nemůže to člověk ošidit - pružiny a gumy to nedovolí. Cítím hezky svaly.

Peťa, 40let

Cvičení na fyzioPilates chair je na stejných principech jako fyzioPilates. Židle nás více navede do pohybu. Dalo by se na ní cvičit rehabilitační cvičení, ale i více posilovací. Cítím se báječně, jen jsem zvědavá co za dva dny:))

Markéta, 40 let

Nevím sice, co přesně to znamená, a nechce se mi to hledat na netu, abych vypadala chytře. Předpokládám, že právě toto je program Vašich cvičebních lekcí. Pro mne je to super cvičení, které mi maximálně vyhovuje. Jak píšete na svých stránkách. S přibývajícím věkem jsem začala pociťovat, že bych asi měla na svém životním stylu něco změnit (sedím v práci u pc cca tak 9 hodin/den). Mám drobný zdravotní problém, který mi neumožňuje např.aerobní cvičení v uzavřené místnosti, proto pro mne bylo těžké se jen tak sebrat a jít si někam zacvičit. O pilates jsem se dozvěděla od sestry a zkusila jsem. Nelituji! Cítím se lépe a všem doporučuji. Díky. Brrrr. Zní to jak placená reklama, ale je to pravda a chci, abyste to věděla.